2014. február 13., Csütörtök -- 20:34
A Weekendbusról
A Weekendbus Közlekedési Zrt. fő profilja a menetrendszerinti
közforgalmú személyszállítás, amely mögött több
évtizedes tapasztalat rejlik. Ennek tudatában bizton
állíthatjuk, hogy velünk nem lesz gond az utazás.

Telefon: +36-(1/20/30)-262-6262
E-mail: ugyfelszolgalat@weekendbus.hu
Itt van most:    Főoldal > Egyéb > Kedves Csömöriek!
Üzletszabályzat
Kedves Csömöriek!
Publikálva: 2020. október.13., kedd
Kategória: Egyéb, Forgalmi hírek, Menetrend szerinti szolgáltatás

2020.10.16-tól újra tudnak közlekedni az éjszakai busszal, Csömörre!

Indulási időpontok péntek és szombat éjjel:

Budapest felé:

Megálló 
Csömör, Laky park23:40
Fecske utca23:41
Rét utca23:42
Rákóczi Ferenc utca23:43
Hősök tere23:45
Petőfi Sándor utca23:46
Gorkij fasor HÉV23:47
Béke tér23:48
Major utca23:50
Összefogás23:52
Budapest, Bekecs utca23:54
Timur utca (Szlovák út)23:55
Mátyás király utca23:57
János utca23:58
József utca23:59
Batthyány utca0:01
Rózsa utca0:02
Szentmihályi út0:03
Vezér utca0:04
Érkezés: Budapest, Örs vezér tere  0:05

Csömör felé:

  Megálló 
Budapest, Örs vezér tere0:45
Vezér utca0:46
Szentmihályi utca0:47
Rózsa utca0:49
Batthyány utca0:50
József utca0:52
János utca0:53
Mátyás király utca0:55
Timur utca0:57
Bekecs utca0:59
Csömör, Összefogás1:00
Major utca1:02
Béke tér1:03
Gorkij fasor1:04
Petőfi Sándor utca1:05
Hősök tere1:06
Rákóczi Ferenc utca1:07
Rét utca1:08
Fecske utca1:09
Érkezés: Csömör, Laki park1:10

Felhívjuk Tisztelt Utasaink figyelmét, hogy az éjszakai járatokon a nappali járatokon érvényes bérletek, illetve utazási kedvezmények nem érvényesek!

Az éjszakai utazáshoz a buszvezetőnél 300 Ft-os menetjegyet kell váltani!