2014. február 13., Csütörtök -- 20:34
A Weekendbusról
A Weekendbus Közlekedési Zrt. fő profilja a menetrendszerinti
közforgalmú személyszállítás, amely mögött több
évtizedes tapasztalat rejlik. Ennek tudatában bizton
állíthatjuk, hogy velünk nem lesz gond az utazás.

Telefon: +36-(1/20/30)-262-6262
E-mail: ugyfelszolgalat@weekendbus.hu
Itt van most:    Főoldal > Karrier
Üzletszabályzat
Karrier

Az idén 30 éves Weekendbus Közlekedési Zrt. az alábbi munkakörök betöltésére keres munkatársakat:

Autóbuszvezető

419 Csömör – Budapest és 449 Csömör – Pécel menetrend-szerinti járataira, havi 20-22 munkanappal, teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt nettó 300.000,- forint bérezéssel.

Autószerelő és autó-villamossági szerelő szakmunkás

Autóbuszok, tehergépjárművek javításában jártasság előnyt jelent.

Egy műszakos munkarenddel, reggel 7 órai kezdéssel, teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt nettó 300.000,- forint bérezéssel.

Hatósági Műszaki vizsgabiztos

Nemzeti Közlekedési Hatóság által felhatalmazott műszaki vizsgabiztosok jelentkezését várjuk.

Munkavégzés helye: X. kerület Gyömrői út.
Teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt nettó bérezés közös megegyezés szerint.

Karbantartó – segédmunkás

Feladatai: telephellyel, irodákkal és műhellyel kapcsolatos karbantartási és takarítási munkák elvégzése, gépjárművek külső-belső takarítása, anyagbeszerzés.

Egy műszakos munkarenddel, reggel 7 órai kezdéssel, teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt nettó bérezéssel.

Takarítónő

További információ a 06-(1/20/30)-262-6262 telefonszámon kérhető, fényképes önéletrajzokat az allas@weekendbus.hu  e-mail címre várjuk.