2014. február 13., Csütörtök -- 20:34
A Weekendbusról
A Weekendbus Közlekedési Zrt. fő profilja a menetrendszerinti
közforgalmú személyszállítás, amely mögött több
évtizedes tapasztalat rejlik. Ennek tudatában bizton
állíthatjuk, hogy velünk nem lesz gond az utazás.

Telefon: +36-(1-20-30)-262-6262
E-mail: ugyfelszolgalat@weekendbus.hu
Itt van most:    Főoldal > Karrier
Üzletszabályzat
Karrier

Autószerelő

X. kerületi haszongépjármű javító műhelyünkbe felvételre keresünk haszongépjárművek javításában jártas autószerelőt.

Reggel 7 órai kezdéssel, egy műszakos munkarenddel, teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt nettó 300 ezer forint bérezéssel.

Autóbusz vezető

Felvételre keresünk autóbusz vezetőket Budapest – Csömör és

Pécel – Csömör menetrend-szerinti járatainkra.

Havi 20-22 munkanappal, teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt nettó 300.000,- Ft bérezéssel.

Műszaki vizsgabiztos

Felvételt hirdetünk –  NKH által, minden kategóriára felhatalmazott – műszaki vizsgabiztos munkakör betöltésére.

Munkavégzés helye: X. kerület Gyömrői út.
Munkaidő 7-17 óra között, teljes munkaidős bejelentéssel, bérezés közös megegyezés szerint.

Karbantartó – segédmunkást

28 éves múlttal rendelkező közlekedési vállalatunk, X. kerületi telephelyére felvételre keres karbantartói feladatok ellátására segédmunkást.

Reggel 7 órai kezdéssel, egy műszakos munkarenddel, esetenként szombati munkavégzéssel.

Főbb feladatai:

  • telephelyi udvar, mosó és műhelyállások tisztán- és rendben tartása
  • kertgondozás, locsolás, gyomtalanítás
  • karbantartási, javítási feladatok elvégzése a műhely, iroda épületein, helyiségeiben
  • gépjármű takarítás

anyagbeszerzés, posta és egyéb céges ügyintézés

Amit kínálunk:

  •  teljes munkaidőben bejelentett munkahely
  •  egész éves foglalkoztatás

Elvárásaink:

  • B és C kategóriás jogosítvány megléte

Fényképes önéletrajzokat  allas@weekendbus.hu e-mail címre várjuk.

További információ a 06-20-262-6262-es telefonszámon.