2014. február 13., Csütörtök -- 20:34
A Weekendbusról
A Weekendbus Közlekedési Zrt. fő profilja a menetrendszerinti
közforgalmú személyszállítás, amely mögött több
évtizedes tapasztalat rejlik. Ennek tudatában bizton
állíthatjuk, hogy velünk nem lesz gond az utazás.

Telefon: +36-(1-20-30)-262-6262
E-mail: ugyfelszolgalat@weekendbus.hu
Itt van most:    Főoldal > Karrier
Üzletszabályzat
Karrier

Autószerelő

Az idén 30 éves Weekendbus Közlekedési Zrt. felvételre keres kamionok, teherautók, autóbuszok javításában jártas autószerelő munkatársakat.
Egy műszakos munkarenddel, teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt fix. nettó 300 ezer forint bérezéssel.

Autóbusz vezető

Az idén 30 éves Weekendbus Közlekedési Zrt. felvételre keres autóbuszvezetőket a 419 Csömör – Budapest menetrend-szerinti járatára, havi 20-22 munkanappal, teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt fix. nettó 300.000,- Forint bérezéssel.

Műszaki vizsgabiztos

Az idén 30 éves Weekendbus Közlekedési Zrt. felvételre keres gépjárművek hatósági műszaki vizsgáztatására – a Nemzeti Közlekedési Hatóság által felhatalmazott – műszaki vizsgabiztosokat.

Munkavégzés helye: X. kerület Gyömrői út.
Teljes munkaidős bejelentéssel, kiemelt nettó bérezéssel.

Karbantartó – segédmunkást

Az idén 30 éves Weekendbus Közlekedési Zrt. X. kerületi telephelyére felvételre keres segédmunkást.

Főbb feladatai:

– telephelyi udvar, mosó és műhelyállások tisztán- és rendben tartása

– kertgondozás, locsolás, gyomtalanítás, hólapátolás, stb.

– kisebb karbantartási, javítási feladatok elvégzése a műhely, iroda épületein, helyiségeiben

– gépjármű külső-belső takarítás

Amit kínálunk:

– teljes munkaidős bejelentés

– egész éves foglalkoztatás

– egy műszakos munkarend

– kiemelt nettó bérezés

Elvárásaink:

  • önálló munkavégzés

  • gyorsaság, kreativitás

  • „B” kategóriás jogosítvány

portás-diszpécsert

Az idén 30 éves Weekendbus Közlekedési Zrt. X. kerületi telephelyére felvételre keres portás-diszpécser munkakör betöltésére munkatársat.
Munkaidő 18-tól reggel 6 óráig, minden másnap munkába járással.
Első körben szépkorúak jelentkezését várjuk.

Pályakezdő fiatal – Forgalmi ügyintéző

Az idén 30 éves Weekendbus Közlekedési Zrt. keres – a Közösségi Közlekedés iránt elhivatott -pályakezdő fiatal munkatársat, menetrend-szerinti forgalmi ügyintéző munkakör betöltésére.

Alap szintű számítógépes ismeret elvárás.

Irodaház takarítására Takarítónőt keresünk másodállásban!

Fényképes önéletrajzokat  allas@weekendbus.hu e-mail címre várjuk.

További információ a 06-20-262-6262-es telefonszámon.