2014. február 13., Csütörtök -- 20:34
A Weekendbusról
A Weekendbus Közlekedési Zrt. fő profilja a menetrendszerinti
közforgalmú személyszállítás, amely mögött több
évtizedes tapasztalat rejlik. Ennek tudatában bizton
állíthatjuk, hogy velünk nem lesz gond az utazás.

Telefon: +36-(1/20/30)-262-6262
E-mail: ugyfelszolgalat@weekendbus.hu
Itt van most:    Főoldal > Articles by: Nedeczky Zsolt
Üzletszabályzat

Péntektől már Közlekedési Mobiljeggyel is utazhatnak járatainkon

Utasaink kényelme és a járványügyi helyzetre való tekintettel 2021. január 22.-én 0 órától elérhetővé válik a készpénzmentes menetjegyvásárlás járatainkon. Cégünk és a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. megállapodásának köszönhetően megvalósul az applikációban történő jegyvásárlás lehetősége. Az intézkedés bevezetését követően az autóbuszokon a hagyományos jegyvásárlás lehetősége is változatlanul megmarad.

Az mobiljegy rendszerben a teljes árú menetjegyeken felül a kedvezményes jegyek is megvásárolhatóak, ezek vásárlása során a kedvezményre jogosító okmány azonosítószámát szükséges megadni, melynek meglétét, illetve érvényességét a járművezető, valamint ellenőreink az utazás során bármikor ellenőrizhetik. A rendszer használatával kapcsolatban további fontos információ, hogy a 449 – Csömör -Kistarcsa, Kórház – Nagytarcsa – Pécel viszonylat esetében jegyvásárláskor az induló és végző megállót nem lehet, és nem kell megadni. A megfelelő kilométerövezetre szóló jegy kiválasztásához a http://menetrendek.hu utazástervező nyújt segítséget.
A menetjegyek megvásárolhatóak a Nemzeti Mobilfizetési Zrt. „Közlekedési mobiljegy” nevű alkalmazásában, illetve a cég viszonteladói hálózatába tartozó partnereik alkalmazásaiban.

Jelenleg erre az „OTP Simple”, „K&H mobilbank, és a VoxPay alkalmazásban van lehetőség.

A megvásárolt menetjegyek a vásárlást követően azonnal felhasználhatóak és a buszokra kihelyezett QR kódok beolvasásával érvényesíthetőek. Érvényesítést követően a telefon képernyőjét a járműveztetőnek be kell mutatni, aki a fedélzeti eszközének segítségével meggyőződik annak érvényességéről.

Az országos szinten elérhető mobiljegy rendszer használatához, a vásárlás menetéről az alábbi útmutatóban talál segítséget: https://magyarbusz.info/2020/03/24/utmutato-hogyan-vasarolj-mobiljegyet-a-volanbusz-jarataira/

A Közlekedési Mobiljegy vásárlást lehetővé tevő applikációkban a “Szolgáltató / Város” lehetőségnél járataink esetén a “Weekendbus Csömör – Budapest” és “Weekendbus Csömör – Pécel” lehetőségeket szükséges kiválasztani.

Bízunk benne, hogy a bevezetett szolgáltatás elnyeri utasaink tetszését és megelégedettséggel fogják használni!

BÉRLETPÉNZTÁRUNK 2020.12.31-én csütörtökön: 07:00 – 11:00 óráig tart nyitva!

2020.decemberi közlekedési rend

Ez a bejegyzés már több, mint egy hónapja lett közzétéve. Kérjük különösen figyeljen a benne szereplő tartalom aktualitására!

Tisztelt Utasaink!

Tájékoztatjuk Önöket a 2020. december hónapban érvényes ünnepi menetrend változásokról:

(tovább…)

2020. 12.12-én szombaton menetrend változás!

Ez a bejegyzés már több, mint egy hónapja lett közzétéve. Kérjük különösen figyeljen a benne szereplő tartalom aktualitására!

Tisztelt Utasaink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy 2020.12.12-én (szombaton) 

a 419 | Csömör-Budapest járat munkanapi mentrenddel közlekedik.   

A 419 | Csömör-Budapest járaton ezen a napon a 06:30 Csömör és a 06:50 Csömör mentesítő járatok NEM közlekednek!

A 449 | Csömör-Pécel járat közlekedik.

ÉJSZAKAI JÁRAT SZÜNETELTETÉSE!

Ez a bejegyzés már több, mint egy hónapja lett közzétéve. Kérjük különösen figyeljen a benne szereplő tartalom aktualitására!

Tisztelt Utasaink!

A koronavírus-járvány megfékezésére tett erőfeszítések miatt, Magyarország kormánya  

éjfél és reggel öt óra között részleges kijárási korlátozást rendelt el

2020. november 04.-től.

Fentiekre való tekintettel a Csömör Nagyközség Önkormányzatának hozzájárulásával

az  ÉJSZAKAI JÁRATOT 2020.11.06. PÉNTEKTŐL HATÁROZATLAN IDEIG SZÜNETELTJÜK!

Weekendbus Zrt.

ÉJSZAKAI JÁRAT ÚJRA INDUL 2020.10.16.-tól

Ez a bejegyzés már több, mint egy hónapja lett közzétéve. Kérjük különösen figyeljen a benne szereplő tartalom aktualitására!

A képhez tartozó alt jellemző üres; ejszakai.jpg a fájlnév
Csömör, Laki parktól
Budapest, Örs vezér tere M+H felé
MegállóIndulási időpontok
Csömör, Laki park23:401:15
Fecske utca23:411:16
Rét utca23:421:17
Rákóczi Ferenc utca23:431:18
Hősök tere23:451:20
Petőfi Sándor utca23:461:21
Gorkij fasor H23:471:22
Béke tér23:481:23
Major utca23:501:25
Vilma utca23:521:27
Budapest, Dezsőfia utca23:541:29
Timur utca (Szlovák út)23:551:30
Mátyás király utca23:571:32
János utca23:581:33
József utca23:591:34
Batthyány utca0:011:36
Rózsa utca0:021:37
Szentmihályi út0:031:38
Vezér utca0:041:39
Érkezés:
Budapest, Örs vezér tere M+H
0:051:40
Budapest, Örs vezér teréről
Csömör, Laki park felé
MegállóIndulási időpontok
Budapest, Örs vezér tere M+H0:451:45
Vezér utca0:461:46
Szentmihályi út0:471:47
Rózsa utca0:491:49
Batthyány utca0:501:50
József utca0:521:52
János utca0:531:53
Szénás utca0:551:55
Timur utca0:571:57
Bekecs utca0:591:59
Csömör, Vilma utca1:002:00
Major utca1:022:02
Béke tér1:032:03
Gorkij fasor H1:042:04
Petőfi Sándor utca1:052:05
Hősök tere1:062:06
Rákóczi Ferenc utca1:072:07
Rét utca1:082:08
Fecske utca1:092:09
Érkezés:
Csömör, Laki park
1:102:10

Az éjszakai járatokon a nappali járatokon érvényes bérletek, illetve utazási kedvezmények NEM ÉRVÉNYESEK!

Az autóbuszokon utazás csak éjszakai menetjeggyel lehetséges, mely a járművezetőnél felszálláskor váltható.
Az éjszakai menetjegy ára: 300 Forint

Forgalmi változás 2020. október 23.

Ez a bejegyzés már több, mint egy hónapja lett közzétéve. Kérjük különösen figyeljen a benne szereplő tartalom aktualitására!

Forgalmi változás az őszi szünet ideje alatt

Ez a bejegyzés már több, mint egy hónapja lett közzétéve. Kérjük különösen figyeljen a benne szereplő tartalom aktualitására!

Kedves Csömöriek!

Ez a bejegyzés már több, mint egy hónapja lett közzétéve. Kérjük különösen figyeljen a benne szereplő tartalom aktualitására!

2020.10.16-tól újra tudnak közlekedni az éjszakai busszal, Csömörre!

Indulási időpontok péntek és szombat éjjel:

Budapest felé:

Megálló 
Csömör, Laky park23:40
Fecske utca23:41
Rét utca23:42
Rákóczi Ferenc utca23:43
Hősök tere23:45
Petőfi Sándor utca23:46
Gorkij fasor HÉV23:47
Béke tér23:48
Major utca23:50
Összefogás23:52
Budapest, Bekecs utca23:54
Timur utca (Szlovák út)23:55
Mátyás király utca23:57
János utca23:58
József utca23:59
Batthyány utca0:01
Rózsa utca0:02
Szentmihályi út0:03
Vezér utca0:04
Érkezés: Budapest, Örs vezér tere  0:05

Csömör felé:

  Megálló 
Budapest, Örs vezér tere0:45
Vezér utca0:46
Szentmihályi utca0:47
Rózsa utca0:49
Batthyány utca0:50
József utca0:52
János utca0:53
Mátyás király utca0:55
Timur utca0:57
Bekecs utca0:59
Csömör, Összefogás1:00
Major utca1:02
Béke tér1:03
Gorkij fasor1:04
Petőfi Sándor utca1:05
Hősök tere1:06
Rákóczi Ferenc utca1:07
Rét utca1:08
Fecske utca1:09
Érkezés: Csömör, Laki park1:10

Felhívjuk Tisztelt Utasaink figyelmét, hogy az éjszakai járatokon a nappali járatokon érvényes bérletek, illetve utazási kedvezmények nem érvényesek!

Az éjszakai utazáshoz a buszvezetőnél 300 Ft-os menetjegyet kell váltani!

Tanítás szerinti menetrend!

Ez a bejegyzés már több, mint egy hónapja lett közzétéve. Kérjük különösen figyeljen a benne szereplő tartalom aktualitására!

Tisztelt Utasaink!

A mai naptól (hétköznap) tanítás szerinti menetrend lép életbe

a 419-es (Csömör – Budapest) és a 449-es (Csömör-Pécel) járatainkon egyaránt!

Utasaink kényelmére tekintettel a 419-es, (Csömör – Budapest) járaton a mai naptól, hétköznapokon Laki sarokról 6.30 és 6.50 órakor mentesítő járat indul Budapest Örsvezér tér felé!