2014. február 13., Csütörtök -- 20:34
A Weekendbusról
A Weekendbus Zrt. fő profilja a menetrendszerinti
közforgalmú személyszállítás, amely mögött több
évtizedes tapasztalat rejlik. Ennek tudatában bizton
állíthatjuk, hogy velünk nem lesz gond az utazás.

Telefon: +36-(1-20-30)-262-6262
E-mail: post@weekendbus.hu
Itt van most:    Főoldal > Éjszakai járat
Üzletszabályzat
Éjszakai járat

Éjszaka busszal, Csömörre!

Csömör, Laki parktól
Budapest, Örs vezér tere M+H felé
Megálló Indulási időpontok
Csömör, Laki park 23:40 1:15
Fecske utca 23:41 1:16
Rét utca 23:42 1:17
Rákóczi Ferenc utca 23:43 1:18
Hősök tere 23:45 1:20
Petőfi Sándor utca 23:46 1:21
Gorkij fasor H 23:47 1:22
Béke tér 23:48 1:23
Major utca 23:50 1:25
Összefogás 23:52 1:27
Budapest, Bekecs utca 23:54 1:29
Timur utca (Szlovák út) 23:55 1:30
Mátyás király utca 23:57 1:32
János utca 23:58 1:33
József utca 23:59 1:34
Batthyány utca 0:01 1:36
Rózsa utca 0:02 1:37
Szentmihályi út 0:03 1:38
Vezér utca 0:04 1:39
Érkezés:
Budapest, Örs vezér tere M+H
0:05 1:40

 

Budapest, Örs vezér teréről
Csömör, Laki park felé
Megálló Indulási időpontok
Budapest, Örs vezér tere M+H 0:45 1:45
Vezér utca 0:46 1:46
Szentmihályi út 0:47 1:47
Rózsa utca 0:49 1:49
Batthyány utca 0:50 1:50
József utca 0:52 1:52
János utca 0:53 1:53
Mátyás király utca 0:55 1:55
Timur utca 0:57 1:57
Bekecs utca 0:59 1:59
Csömör, Összefogás 1:00 2:00
Major utca 1:02 2:02
Béke tér 1:03 2:03
Gorkij fasor H 1:04 2:04
Petőfi Sándor utca 1:05 2:05
Hősök tere 1:06 2:06
Rákóczi Ferenc utca 1:07 2:07
Rét utca 1:08 2:08
Fecske utca 1:09 2:09
Érkezés:
Csömör, Laki park
1:10 2:10

Az éjszakai járatokon a nappali járatokon érvényes bérletek, illetve utazási kedvezmények NEM ÉRVÉNYESEK!
Az autóbuszokon utazás csak éjszakai menetjeggyel lehetséges, mely a járművezetőnél felszálláskor váltható.
Az éjszakai menetjegy ára: 300 Forint